Команда Dnepr Masters Cycling Team

Команда Dnepr Masters Cycling Team перша підтвердила свою участь в Чемпіонаті України – 2017 з велосипедного спорту на шосе в індивідуальній гонці на час в категорії Masters. Також всі члени команди зареєструвалися на участь в Gran Fondo Dnipro Race – 2017.

Dnepr Masters Cycling Team — аматорська велосипедна команда, була створена в 2016 році і є підрозділом  «Благодійного Фонду Dnepr Cycling».

Титульний спонсор команди — інтернет магазин Velothebest.com.
До складу команди входять гонщики від 28 до 56 років: і це не тільки спортсмени, які колись займалися велоспортом, а й ті, які прийшли в велоспорт вже в зрілому віці.
Команда бере участь в змагання з велоспорту на шосе в Україні, а також в інших країнах світу в дивізіоні UCI Gran Fondo World Series.  Гонщики команди показують високий рівень підготовки і займають високі місця на змаганнях світових серій (World Series) в категорії Masters. Деякі члени команди беруть участь в змаганнях з триатлону.
Метою створення команди стало бажання не тільки об’єднати любителів велоспорту, а й популяризувати велоспорт в Україні та Дніпровському регіоні, зробити його доступним для будь-якого віку і категорій та донести до громадськості, що «Велоспорт – це для всіх»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *